Итоги фестиваля «DANCE-КЛАСС», март 2018

ПРОТОКОЛ ЗАСІДАННЯ ЖУРІ IV ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ТЕЛЕВІЗІЙНОГО ХОРЕОГРАФІЧНОГО ФЕСТИВАЛЮ-КОНКУРСУ «DANCE— КЛАС — 2018″

від 26 березня 2018 року

Журі у складі:

 

ГУЛЬНАРА САВЕНКО  \Голова журі  \ київ, Україна\

Заслужений працівник культури України, АР Крим, викладач сучасного танцю кафедри хореографії Київської муніципальної академії естрадного і циркового мистецтва, балетмейстер-постановник телевізійного шоу  «Танці з зірками -3».

ОЛЕКСАНДР ЛЕЩЕНКО   \Член журі \ київ, Україна\

Хореограф-постановник.  Танцівник. Художній керівник балету «Форсайт» (Foresight). Переможець телешоу «Танцюю для тебе — 3»

ТЕТЯНА  ОМЕЛЬЧЕНКО \Член журі  \ дніпро, україна\

Заслужена артистка України. Педагог класичного танцю Дніпропетровського Державного театрально-художнього коледжу. Репетитор по балету Дніпропетровського академічного театру опери та балету.

Валерій  Шевчук Член \журі  \кривий ріг, Україна\

Заслужений діяч естрадного мистецтва України. Хореограф-постановник. .Художній керівник зразкового ансамблю народно-сценічного танцю «Дзига «

  1. Журі встановило наступний розподіл лауреатів I, II та III премії у вікових категоріях 3-5 років (нульова) та  6-9 років (перша):

Нульова вікова категорія

 

Назва колективу\ соло виконавець Місто\ країна  

жанр

Назви номерів Номінація
1

 

 

Студія сучасного танцю El’dance \ група Кidstars м.  Запоріжжя, Україна Естрадна хореографія Повітряні поцілуйчики 1 премія
2

 

 

Танцювальна студія Action Crew м. Дніпро, Україна

 

Естрадна хореографія Поварята 3 премія
3 IMPREZA dance school м.  Харків, Україна

 

Естрадна хореографія Смайліки

Little Rock Stars

 

3 премія

Перша вікова категорія

Назва колективу\ соло виконавець Місто\ країна  

жанр

Назви номерів Номінація
1

 

 

Хореографічний колектив

«Sweet family club»

м. Дніпро, Україна Сучасна хореографія

 

Swish 1 премія
2

 

 

Аліса Солодовник

\Sweet family club\

 

м. Дніпро, Україна Сучасна хореографія Хуліганити 1 премія
3 IMPREZA dance school

 

м.  Харків, Україна Естрадна хореографія Космос 1 премія
4 Поліна Дєрніна

\Зразковий колектив спортивно-естрадного танцю «Міх»\

м. Дніпро, Україна

 

Сучасна хореографія Вихід є

Моє я

1 премія
5 Дитяча та юнацька хореографічна студія «02» м. Запоріжжя, Україна Естрадна хореографія Чемоданий настрій

По барабану

 

1 премія
6 Колектив сучасного танцю «Рівє’ра»   м. Кривий Ріг, Україна Стилізовна українська хореографія

\Сучасна хореографія\

Черевички Квітковий бум 1 премія
7 Студія сучасного танцю El’dance \ група Кidspro м.  Запоріжжя, Україна Сучасна хореографія

\хіп-хоп\

Мисливці за привидами 1 премія
8 Зразковий ансамбль сучасного танцю «Подарунок» м. Курахове, Україна Естрадна хореографія Собачкін вальс

Ляльки

2 премія
9 Зразковий художній колектив Школа танцю «IRIS

 

м. Київ, Україна

 

Естрадна хореографія Коробка з олівцями

Малиновві хитрощі

2 премія
10 Марго Калініченко

\Зразковий колектив спортивно-естрадного танцю «Міх».\

м. Дніпро, Україна

 

Естрадна хореографія Росток 2 премія
11 Аліса Бичкова

\Sweet family club\

 

м. Дніпро, Україна Сучасна хореографія Аліса в країні див

Джеральдіна

3 премія
12 Хореографічний колектив

«Адреналін»

м.  Харків, Україна Сучасна хореографія

 

Кружить

Круче за усіх

3 премія
14 Льовіна Василиса

\Студія сучасного танцю «El’dance».\

 

м.  Запоріжжя, Україна Модерн Заводна

лялька

3 премія
15 Зразковий художній колектив Школа танцю «IRIS»

 

м. Київ, Україна

 

Естрадна хореографія Angry birds

Музичний рецепт

3 премія
16 Танцювально-спортивний клуб «Атлантик»

 

м. Дніпро, Україна Естрадна хореографія Племя Азіан

Україна

3 премія
17 Зразковий художній колектив Школа танцю «IRIS» м. Київ, Україна Сучасна хореографія Летіли хмари

Король лев

 

3 премія
18 Театр танцю «Терпсихора» м. Пологи, Україна Сучасна хореографія Супер бебі

Колискова

 

3 премія
19 Соломатова Єлизавета \Студія сучасного танцю «El’dance».\ м.  Запоріжжя, Україна Естрадна хореографія Фея Дінь-Дінь 3 премія
20 Кіра Попель

\Зразковий колектив спортивно-естрадного танцю «Міх».\

 

м. Дніпро, Україна

 

Сучасна хореографія По стежинці

Лучік.

3 премія
  1. Журі встановило наступний розподіл лауреатів I, II та III премії у вікових категоріях 10-12 років (друга) та  13-16 років (третя):

Друга вікова категорія

Назва колективу\ соло виконавець Місто\ країна  

жанр

Назви номерів Номінація
1

 

 

Зразковий колектив спортивно-естрадного танцю «Mix» м. Дніпро, Україна Естрадна хореографія

 

Зупинити мить

Соколонько

1 премія
2

 

 

Зразковий художній колектив Школа танцю «IRIS» м. Київ, Україна Сучасна хореографія Особистість

Degeneration

1 премія
3 Анастасія Кудрявцева Зразковий колектив спортивно-естрадного танцю «Міх» м. Дніпро, Україна Естрадна хореографія Летіли облака

Тук-тук

 

 

 

1 премія
4 Дар’я Щенсневич

All Stars Dance centre

м. Харків, Україна Contemporary Running 2 премія
5 Зразковий художній колектив Школа танцю «IRIS» м. Київ, Україна Естрадна хореографія Подарунок 2 премія
6 Зразковий художній колектив Школа танцю «IRIS» м. Київ, Україна Сучасна хореографія Думки — це крила душі

Ведьмачки

2 премія
7 IMPREZA dance school

 

м.  Харків, Україна Естрадна хореографія Єгипет

Дощ

 

2 премія
8 Дует Данило Єрьоменко і Дар’я Щенсневич

All Stars Dance centre

м. Харків, Україна Contemporary Хореогра-фічний етюд 2 премія
9 Дитяча та юнацька хореографічна студія «02» м. Запоріжжя, Україна Естрадна хореографія Цікаві новини

Плем’я

2 премія
10 Dance Center «TWIX» м. Харків, Україна

 

Сучасна хореографія

(джаз-фанк)

 

Unrivaled

 

2 премія
11 Танцювально-спортивний клуб «Атлантик» м. Дніпро, Україна Естрадна хореографія Айтішники

Дівчинка не с нашого двору.

3 премія
12 Зразковий художній колектив Школа танцю «IRIS» м. Київ, Україна Естрадна хореографія Chicago girls 3 премія
14 Ансамбль сучасного танцю «Vida Dance»

 

м. Дніпро, Україна Сучасна хореографія Подих весни

Рассвет

3 премія
15 Колектив спортивного танцю « Energy »

 

м. Дніпро, Україна

 

Сучасна хореографія (хіп-хоп) Florida

Непохожие

3 премія
16 Марія Зінченко

Зразковий ансамбль сучасного танцю «Подарунок».

 

м. Курахове, Україна

 

Естрадна

хореографія

 

 

Вогник

Рушник

3 премія
17 Данило Єрьоменко

All Stars Dance centre

 

м. Харків,

Україна

Contemporary Белівер 3 премія

Третя вікова категорія

Назва колективу\ соло виконавець Місто\ країна  

жанр

Назви номерів Номінація
1

 

 

Єлізавета  Прудіус

Театр танцю Терпсихора

м. Пологи, Україна Народна хореографія Веснянка 1 премія
2

 

 

Студія сучасної  хореографії «Infinity» м. Харків, Україна Сучасна хореографія Баскетбол

 

1 премія
3 Ансамбль танцю «Калинонька» м. Дніпро, Україна Народно-сценічна

хореографія

Полісяночка

Святковий танок

1 премія
4 Дитяча та юнацька хореографічна студія «02» м. Запоріжжя, Україна Естрадна хореографія За лісами горами

Амазонки

1 премія
5 Зразковий ансамбль естрадно-спортивного танцю «СЮРПРИЗ»

 

м. Дніпро, Україна

 

Естрадний танець

 

Країна дитинства 1 премія
6 Олена Гасюк

Колектив сучасного танцю «Рівє’ра»

 

м. Кривий Ріг

Україна

Сучасна хореографія Ілюзія обману

 

2 премія
7 Колектив сучасного танцю «Рівє’ра» м. Кривий Ріг

Україна

Сучасна хореографія

Стилізована хореографія

Армія

Дівчата

2 премія
8  Школа танцю «Action Crew». м. Дніпро, Україна Сучасна хореографія Без назви 2 премія
9 Театр танцю «Терпсихора» м. Пологи, Україна Сучасна хореографія Ой,говорила чиста вода

Где мы с тобой

2 премія
10 IMPREZA dance school

 

м. Харків, Україна

 

Сучасна хореографія Rush Style»

Безглуздя

почуттів

3 премія
11 Dance Center «TWIX» м. Харків, Україна

 

Сучасна хореографія

джаз-фанк

контемпорарі

 

Cool girls

 

Чувства

3 премія
  1. 3. Журі встановило наступний розподіл лауреатів I, II та III премії у змішаній віковій категорії:
Назва колективу\ соло виконавець Місто\ країна жанр Назви номерів Номінація
1

 

 

Зразковий ансамбль сучасного танцю «Подарунок» м. Курахове, Україна

 

Сучасна хореографія Дівочий взвод

Нескорені

2 премія
2

 

Колектив сучасного танцю «Рівє’ра» м. Кривий Ріг

Україна

Стилізована українська хореографія Слідом за літом

Ми будемо танцювати

2 премія
  1. 4. Журі постановило нагородити дипломом ГРАН-ПРІ фестивалю наступні хореографічні колективи:
Назва колективу\ соло виконавець Місто\ країна  

жанр

Назви номерів Номінація
1

 

 

Зразковий ансамбль естрадно-спортивного танцю «СЮРПРИЗ»

 

м. Дніпро, Україна

 

Стилізація українського народного танцю Дружби крила

 

ГРАН-ПРІ

фестивалю

 

Голова журі: ГУЛЬНАРА САВЕНКО 

 

_______________________

 

Член журі: ОЛЕКСАНДР ЛЕЩЕНКО 

 

_______________________

 

Член журі: ТЕТЯНА  ОМЕЛЬЧЕНКО

 

_______________________

 

Член журі:  Валерій  Шевчук

 

_______________________

М.П.

місто Дніпро                                                              26 березня 2018 року

Официальный сайт Международного Фестиваля-конкурса «Покори Сцену»