Итоги вокального конкурса «Покори Сцену» 2018

2 лютого 2018 року

ПРОТОКОЛ ЗАСІДАННЯ ЖУРІ

V МІЖНАРОДНОГО ФЕСТИВАЛЮ-КОНКУРСУ МИСТЕЦТВ 

«ПІДКОРИ  СЦЕНУ 2018»

 Номінація:  «естрадний вокал» та «естрадні ВОКАЛЬНІ Колективи»

 

Члени журі у складі:

ЛІДІЯ МИХАЙЛЕНКО (Київ, Україна) Народна артистка України. Художній керівник тріо «Либідь». Викладач естрадного вокалу  Київського інституту музики імені Р. М. Глієра,

АЛЛА ЕФІМЕНКО (Бобруйськ, Республіка Білорусь) Продюсер, керівник заслуженого колективу республіки Білорусь — театру пісні «Шина-Най», викладач вокалу,

ЙОЖЕФ ІВАШКА (Відень, Австрія)
Співак, композитор.

Вирішили :

 

1.      Визначити лауреатами першої премії серед солістів-вокалістів:

Нульова вікова категорія :

Ізмайлова Аліса.

Перша вікова категорія:

Гарбузюк Ольга
Солонович Арі6на
Поліщук Марія
Борбуневич Вікторія
Грищенко Арсеній
Книш Аліна
Морозова Аліса
Орлова Марія
Нікітіді Христина
Бандур Аріна
Орлова Марія
Балабекян Карина

Друга вікова категорія:

Секриеру Даніель
Льопа Єва
Карімі Юлія
Фролова Дарья
Рогальский Ярослав
Порутчікова Єлизавета
Уманська Дарья
Одосій Володимир
Лапіна Анастасія
Давид Катерина
Жаркова Дарья
Погоріла Єлизавета
Самофалова Діана
Коломойцева Вероніка
Костюченко Валерія
Лисак Каріна
Мартинюк Анастасія
Тюрікова Христина

Третя вікова категорія:

Сорокіна Дарья
Лєбєдєва Катерина
Посна Анастасія
Владислав Таран
Соловей Мирослава
Коковихина Ксенія
Олександра Іщук
Гогія Ернест
Наумова Анна
Мельник Роман
Тарасенко Софія
Кирилова Єлизавета
Хвищук Валентин
Вожжина Анна
Коковихина Ксенія
Дмух Єва
Паредес Тереса

Четверта вікова категорія:

Тишкевич Аліна
Падалко Вікторія
Кащій Юлія
Гурова Діана
Голуб Яна
Ростальна Дарья
Белінська Анастасія

П’ята вікова категорія:

Чуприна Вікторія
Береснева Олена
Білоконь Олена
Звєрєв Максим

 

2.      Визначити лауреатами другої  премії серед солістів-вокалістів:

Нульова вікова категорія:

СикаленкоЄва
АндреєваАріна

Перша вікова категорія:

Князькова Ксенія
Кревсун Олександра
Тодуа Софі
Індюченко Поліна
Селезньова Єсенія
Д’яченко Марина
Бурговецький Гордій
Баглей Марина
Блажите Аурелія
Василишина Марія
Вівденко Марія
В’ячеслав Мусорін
Лисенко Яна

 Друга вікова категорія:

Авраменко Єлизавета
Князькова Дарья
Лоб Христина
Черничко Кіра
Лисенко Софія
Томаз Варвара
Петрова Анна
Овсепян Поліна
Тю Аугустіна
Руденко Олександра
Шкаровська Анастасія
Ковальова Катерина
Роман Дарина
Біденський Данило
Ткачук Максим
Хлєвна Аліна
Артемчук Дарья
Кучмей Єлизавета
Ярмоленко Марія
Лисакова Дарина
Каплунов Денис

Третя вікова категорія:

Задвірна Ілона
Філь Катерина
Корониец Олександра
Козян Наталля
Зозуліна Тетяна
Семеняченко Валентина
Шинкаренко Олександра
Деревянко Маріанна
Онимсичук Анастасія
Хачатрян Карина
Шпильова Софія
Ісмаіл Аліна

Четверта вікова категорія:

Близнюк Філіп
Оравець Даяна
Когут Валерія
Літінська Єлизавета
Начев Яніс

П’ята вікова категорія:

Ворон Сергій
Шапиро Люся
Гвоздьов Володимир
Белінська Юлія

 

3.      Визначити лауреатами третьої  премії серед солістів-вокалістів:

Перша вікова категорія:

Талибова Марія
Скачкова Олена
Дорошенко Софія
Льошина Діана
Барков Маркіян
Кухта Дар’я

Друга вікова категорія:

Варвара Русакова
Кірюшенко Дар’я
Красножона Кіра
Зиниченко Анна
Хоменко Вікторія
Грицанюк Аліна
Віоллета Антоненко
Чернева Софія
Яковенко Варвара
Злотникова Єлизавета
Шапіро Софія
Титаренко Інна

Третя вікова категорія:

Павленко Анна
Усатенко Олександра
Семенчук Анастасія
Бєла Дар’я
Ліна Плющ
Каретко Єлизавета
Білоус Ліна
Герявцева Марія
Слисаренко Христина
Мамутова Усние
Моніч Наталія
Гулялєва Анастасія
Левинський Олександр

Четверта вікова категорія:

Начева Олександра
Анастасія Гейс
Гайдак Надія

 

4.      Визначити лауреатами першої премії серед вокальних груп:

Народний аматорський фольклорний колектив «Вербиченька»
Дует Артемчук Дарья та Коломойцева Вероніка
Дитячий фольклорний колектив ’’Сузір’я’’
Народний художній вокальний колектив ’’Adagio’’
Тріо ’’Соняхи’’
Вокальний ансамбль ’’Співаночка’’
Вокальна група ’’ДоРеМи’’
Вокальний дует «Inshi»
Вокальний колектив ’’Choko-Band”

 

5.      Визначити лауреатами другої  премії серед вокальних груп:

Вокальний ансамбль ’’Едельвейс’’
Вокальний колектив’’Сонячні зайчики’’
Вокальний ансамбль ’’Юний прикордонник’’
Вокальна група ’’KidsTime’’

 

6.      Визначити лауреатами третьої  премії серед вокальних груп:

Вокальна група ’’Kidkat’’
Шоу-група ’’Справжні дівчата’’
Вокальна група ’’Anima’’
Вокальний ансамбль ’’Нота’’
Вокальне тріо ’’Coolgirls’’
Дует Орлова Марія-Мусорін В’ячеслав
Вокальний дует «Stalex»

 

7.      Визначити ГРАН ПРІ  серед солістів-вокалістів:

Алферіна олена

місто Кишинів, Молдова

(третя вікова категорія)

 

8.      Визначити ГРАН ПРІ   серед вокальних груп:

Зразкова естрадно-вокальна група «Фантастика»

місто Пінськ, Республіка Білорусь

(третя вікова категорія)

 

 

Підписи членів журі:

ЛІДІЯ МИХАЙЛЕНКО (Київ, Україна)
Народна артистка України. Художній керівник тріо «Либідь». Викладач естрадного вокалу  Київського інституту музики імені Р. М. Глієра.

АЛЛА ЕФІМЕНКО (Бобруйськ, Республіка Білорусь)
Продюсер, керівник заслуженого колективу республіки Білорусь — театру пісні «Шина-Най», викладач вокалу.

ЙОЖЕФ ІВАШКА (Відень, Австрія)
Співак, композитор.

Официальный сайт Международного Фестиваля-конкурса «Покори Сцену»